| yoshiko a întrebat:

Cate kilograme ar trebui sa am daca am 13 ani si 1.55?

Răspuns Câştigător
| Zoet a răspuns:

55?laughing Pai daca abia pe la 30 de ani ai vreo 60 si ceva... d'apoi la 13...sunteti penali. Tu la 13 ani ar cam trebui 40, 41, 42

12 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Daca esti fata=45kg, daca esti baiat = 55 kg.

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Treuie 45.happy

| Style And The City a răspuns:

Eu nu cred ca sunt importante kilogramele, ci sa ai un corp frumos!

| t0xic1girl a răspuns:

| shadovv a răspuns:

Cate vrei?!?! cum crezi tu ca ai arata mai binewinking

| chocolate3755 a răspuns:

Nu trebuie sa ai o anumita greutate pina la virsta de 20 de ani, dar cred ca in jur de 40 de kilogramewinking.

| Andre a răspuns:

Pai cam vreo 45-50 ceva de genu ma bucur ca ti-am fost de ajutor.

| LorReen a răspuns:

In jur de 45 kgwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne ...cum mah 45 kg? esti deja rahitic la asemenea greutat! vreo 50. pff

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca esti copil si nu prea are importanta, dar in jur de 47 de kg happy. Oricum nu trebuie sa te pui la cura daca ai cateva kilograme in plus. Daca asa faci la 13 ani, la 17 ce`ai sa faci?

| olijertiu a răspuns:

Cam 55 kg

| gabriela_6078 a răspuns:

45 de kilograme.Se calculeaza astfel:inaltimea-10.