| MonsterBunny a întrebat:

Cateva idei pentru ce ar fi cool sa port la scoala, si cateva poze! Mersi

7 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Fusta tricotata+colanti
pantaloni+pulover
blugi cu ceva bluzita deschisa la culoare si asa mai pufoasabatting eyelashes
etc

| Убица a răspuns:

O palma peste fata. generatia asta a voastra e distrusa rau.

| MonsterBunny explică (pentru Убица):

Si de ce anume?

| Убица a răspuns (pentru MonsterBunny):

Ca in loc sa va vedeti de viata voastra, sa va faceti traiul cat mai simplu va preocupa tot felul de tampenii. Mai ales cand sunt atatia violatori si pedofili voi vreti sa aratati cat mai "sexy".

| MonsterBunny explică (pentru Убица):

Cine ti-a zis ca vreau haine sexy. Eu vreau doar ceva idei de ceva dragut de purtat pentru la scoala. Sper ca n-am facut o crima :-)

| MonsterBunny explică:

:-)) Nu sunt genul push-up...si mersi pentru ''1'' :-)