| vedetaserii a întrebat:

Cateva poze cu coafuri pentru banchet, sofisticate? funda!

4 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Lasă coafurile sofisticate. Mergi pe ceva natural. Aşa gândeam toate, rochii pompoase, ditamai cocul cu şuviţe ondulate + machiaj cu negru, roz şi alte culori stridente.
Gândeşte-te aşa: părul n-o să-ţi stea toată noaptea, o să transpiri şi o să-ţi curgă şi machiajul. E suficient să ondulezi părul şi să-l prinzi într-o parte cu o agrafă frumoasă. Machiaj: fard de pleoape bej + creion persistent + fond de ten + luciu de buze.
Şi acum ne uităm la pozele de la banchet şi râdem de cele care arătau ca nişte sorcove.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Poţi vedea aici,
http://www.divahair.ro/galerie-poze/coafuri/coafuri-banchet
Te pup!