| BibuletzBiby a întrebat:

Caut de ceva timp un site de unde să îmi cumpăr Converse (Converşi) vişinii care să aibă mărimea 39-39, 5-40. Dacă îmi puteţi da şi mie nişte link-uri cu astfel de site-uri dar care să fie sigure. Nu vreau să mă trezesc că am dat banii pe ceva ce nu o să vină niciodată. Poate că există site-uri de unde v-aţi luat chiar voi şi livrarea a fost sigură. Mulţumesc! Celui mai util răspuns dau FUNDĂ!

2 răspunsuri:
| brandsfashion a răspuns:

Buna, am vazut Conversi pe http://outlet-mall.net/outlet/category/branduri/converse/ iti trebuie de fete sau de baieti? :)