| xxxdelyaxxx a întrebat:

Caut niste bluci negri cu turul lasat gen : http://www.youtube.com/watch?v=kE7tfExKRhQ sunt superbi dar problema este ca nu prea gasesc pe internet daca stiti voi un site sau un magazin online va rog frumos sa mi-l dati si mie nu conteaza pretul dar daca asi estima sa fie in jur de 50 lei DAU FUNDA si la restul aprecieri

3 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

Buna.
Am gasit in Hunedoara pantaloni aproximativ ca cei din videoclip[aveau pe buzunare ceva scris] si erau la 20 de leihappy

| InSty a răspuns:

Buna nu cred ca raspunsul meu o sa te ajute dar parerea mea este ca nu coincid mereu marimile iar cand comanzi de pe net exista riscul sa te trezesti cu o pereche de pantaloni (in cazul tau) mai mari sau mai mici asa ca mai bine iti cauti in magazinele din orasul tau.

| RaMonaaaBaa a răspuns:

Nu prea cred ca o sa gasesti asa blugi cu doar 50 de lei!