| cristi532 a întrebat:

Caut o piesa... singurele detalii pe care le mai stiu sunt: Cantaretul era negru cu dreduri, in videoclip erau doi scheleti un el si o ea care dansau vals. Scheletul barbat avea dreduri. a doua strofa era cantata de o fata. Va rog ajutor.
Dau funda, love u all

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce gen este melodia? Rap, reggae, pop? Este mai noua? Este animata sau realista? Deoarece din ceea ce ai spus nu gasesc nici un videoclip si nu imi aduc aminte de unul.
Singurul lucru pe care l-am gasit este o melodie rap mai psihedelica, cu body paint fosforescent in forma de schelet dar nu danseaza vals iar vocea feminina doar repeta acelasi vers.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper ca nu este asta deoarece nu pare sa se lege complet cu descrierea. https://vimeo.com/104269886