| smilerz19 a întrebat:

Caut o rochie care sa fie stramta in partea de sus [ inclusiv pe talie ] si jos scurta si fluffy. Nu stiu daca intelegeti ce vreau sa zic, adica partea unde e mai pufoasa sa inceapa de sub burta. Ma ajutati sa gasesc niste poze?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.target.com/......ref=br_1_9 ie=UTF8&frombrowse=1&qid=1276689393&searchView=grid3&sr=1-9&node=144455011&searchRank=pmrank&searchPage=2&rh=&searchSize=30&id=Liberty%20London%20Target%20Embroidered%20Babydoll&searchBinNameList=purchasing_channel%2Cstyle_name%2Csleeve_type%2Ccollar_style-bin%2Ctarget_com_size-bin%2Ctarget_com_primary_color-bin%2Cprice%2Ctarget_com_brand-bin
http://www.overstock.com/......oduct.html