| Alinutza_6126 a întrebat:

Tot caut de ceva timp o futsa si nu o gasesc nicaieri. Este scurta, pana in talie, si cu multe volane si de obicei se poarta cu un maieu simplu, sau ceva de ganul asta. Daca ma intelegeti despre ce vorbesc va rog sa ma ajutati. Aici e o poza: http://www.fashionup.ro/fusta-pnk-volane-matase.html

6 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Straniu. Vad ca ai gasit-o. Fa-ti comanda acolo.

nony
| nony a răspuns:

@Bent.scuze de intarziere, acum am gasit-o blushing

nony
| nony a răspuns:

Ma gandeam ca i-o dai tu Alinutzeihee hee
Poti sa o si probezi, sa vezi ca e autenticá rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@psiho
Probabil a vrut sa spuna ca nu isi mai aduce aminte in dormitorul cui a lasat-o si a pus si un link cu o imagine... poate-poate aia cu care si-o pune ea au cont pe TPU, vad intrebarea si ii trimit fusta inapoi. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@nony
Nu trebuie sa-mi ceri mie scuze, fusta nu e a mea... laughing

| Alinutza_6126 explică:

Nu vreau sa o iau de pe net. Vreau sa o iau dintr-un magazin ca sa o probez. Ca niciodata nu stii sigur ce marime iti trebuie, fiindca de multe ori depinde si de croiala. Am zis ca numai e necesar sa zic asta, ca o sa va dati seama singuri.