| AnaMariaRo a întrebat:

Caut persoane care vand Haine de marca in Ploiesti? gen magazin de apartament sau aduse de afara? noi bineinteles!
Ma intereseaza pentru sotul meu, blugi si pantofi/ adidasi

5 răspunsuri:
| Pirkko a răspuns:

Aha, deci asa se vand hainele care se ciordesc prin magazinele occidentale...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur, eventual o sa dau de unul care le fura de prin uscatorii, de pe culmi de rufe ori din alte locuinte, pentru sotul tau!

| ßömþŌʼnįĶ a răspuns:

Produsedevanzare2@yahoo.com

| rub1yanna a răspuns:

Poti cauta si pe magazine online. http://adidasioriginalinike.ro Poti gasi adidasi originali si nu sunt atat de scumpi dar sunt de calitate...Eu port unii de 2 ani de zile si sunt in stare excelenta.

| Tutan_Alina_1982 a răspuns:

Încearcă www.vandhainelemele.ro. Este o platforma online GRATUITĂ de anunturi dedicată hainelor din propria garderoba. E foarte ușor de utilizat.