| Dorinel a întrebat:

Caut un costum gen Alex Velea... Unde as putea gasi asemenea costum?

http://www.alexvelea.com/2009/galerie/2009/alex_velea_7. jpg

Răspuns Câştigător
| justdanceklihkuugiuhb a răspuns:

De cand face nike, puma, adidas costumelaughingwawlaughing
la cum arata costumul cred ca e de la vreun brand renumit.armani? poate...totusi daca il gasesti nu incerca sa te imbraci ca el in imaginea de mai susrolling on the floorrolling on the floorlaughing

2 răspunsuri:
| G a răspuns:

Cred ca la orice magazin de costume, doar ca ia-ti cu o marime sau doua mai mare.

| ♀ кɨđµ°♀ a răspuns:

La "nike", "puma" sau "addidas" super usoara intrbareathinking[hass]