| Swabia a întrebat:

Stiati de site`ul lui Alex Velea?! Azi am dat de el si ma gandeam sa vi`l arat si voua... mie mi se pare interesant!
http://www.alexvelea.com/

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Ce mare vedeta a mai ajuns si "alex velea". Statea la doi pasi de mine, si a facut liceul in aceeasi curte in care il fac si eu acum [cu toate ca-s doua licee diferite]. E mai "inaintat" ca mine cu o generatie si ceva, dar am o prietena care o fost cu el in liceu.
Imi spune ca era arhicunoscut si pe atunci, si vezi, incet, incet a urcat! Inainte, nu era cine e acum... Asa-i, omul cand e sus se schimba. [vezi moni].
Ms pentru link, e interesant sa privesti pe cineva [acum], cand tu stii ca-l cunosteai si inainte. happy
Totusi, a avut voce...

15 răspunsuri:
| Puiutz a răspuns:

Mszy scumpa:X. e chiar tareeeeeelove struck

| SweetCandy a răspuns:

E dragut foc baiatul astalove strucklove strucklove strucktongue

cami
| cami a răspuns:

Woow, si ce ten are aici...
http://www.alexvelea.com/2009/discografie.html

cami
| cami a răspuns:

Zau, ca si eu ma miram sa fie el "naturel".

| Swabia explică:

@cami...clar ca sunt modificate!

| Swabia explică:

Cu placere!winking

| VladDu a răspuns:

Stiam de cand a aparut piesa "doar ea".

| VladDu a răspuns:

Face minuni photoshopu

| Misterious a răspuns:

Doamne ce tip de treaba poa' sa fie .si spun asta pentru ca am avut ocazia sa vorbesc cu el putin xxx

| julliano a răspuns:

Eu nu stiam. Am aflat de la tine.

| Moneyandfame a răspuns:

Cautati pe net, youtube sau ce vreti voi...Ryan Leslie.Atat am zis.

| adi_7507 a răspuns:

Este realizat de un fost coleg de facultate, deci da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il vreau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vi la Romania o urasc pe ana

| yourfriend_1956 a răspuns:

Mersi frumos chiar mi de folos!love struck