| NesquikDuoSpecial a întrebat:

Ce ați alege dintre o fata frumoasa, înaltă, cu parul lung, săten
închis dar drept, ochi caprui deschis-turcoaz, atletica, dar cu putina celulita, sociabila, creativa si aventuroasa

SAU

O fata scunda, cu parul mediu, saten si ondulat, ochi verzi smarald, dinti strambi si foarte slaba, dar desteapta, frumoasa dar increzuta si posesiva?
De ce ați ales varianta X?

FundaVOTULEȚ

Răspuns Câştigător
| valentino52 a răspuns:

Sa inteleg ca a 2a este mult mai frumoasa ca prima? Pentru ca mie imi plac fetele cu parul lung si inalte... In mod normal as alege-o pe prima, ca are putina celulita nu e un dezastru, sa nu fie grasa si sa fie frumoasa...

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Merg pe varianta fetei de caracter, educată!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Le-as alege pe amandoua

| ピンク a răspuns:

A doua, daca as fi baiat (si as avea aceleasi gusturi). Pentru ca imi plac persoanele cu personalitate puternica (plus ca nici eu nu ma consider extrem de educata si linistita). Persoanele cuminti ma plictisesc. Si imi plac persoanele slabe (spre foarte). Nici eu nu am dinti prea drepti, asa ca nu ma deranjeaza dintii strambi. Si nici nu sunt inalta (adica am in jur de 1.58) In plus, ma topesc dupa ochii verzi.
Si dupa cum vad intrebarea, prima esti tu iar a doua e rivala ta in dragoste.

| lpavel a răspuns:

Binenteles pe cea inalta, daca nu-i mai inalta decat mine happy

| Kasia a răspuns:

Prima.daca as fi baiatlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe a doua, pentru ca din descriere tu esti prima si incerci sa ma atragi intr-o capcana.

| NesquikDuoSpecial explică (pentru anonim_4396):

De fapt e vorba de doua prietene, nu de mine laughing

| cozmalau a răspuns:

Care e mai buna!

| marriius a răspuns:

A doua. pare a avea mai multe calitati decat prima

| LovelyAnna a răspuns:

Prima