| blahblah_8871 a întrebat:

Ce absorbante folositi?

12 răspunsuri:
| patty32 a răspuns:

Ce intrebarerolling on the floor

| valThina a răspuns:

Am folosit always dar acum folosesc every day.nu au suprafata aceea din plastic care fosneste, sunt si parfumate, absorb mai bine decat always, la pachetul de 10 iti da si 10 servetele umede sa fii proaspata mereu. mie una imi plac

| Vizitiul a răspuns:

Always Ultra cu aripioare rolling on the floor.

| Ana a răspuns:

Eu folosesc always de la bun inceput, sunt o fidela a lor big grin

| Adella05 a răspuns:

Ce intrebare!rolling on the floor

| Adella05 a răspuns:

Doamneerolling on the floor

| Katespunemadroghezcuorbit a răspuns:

Discret Rouzz, Always de noapte(la scoala si seara, pentru ca mie imi curge destul de abundent), Bella, etc...

| Flavius90 a răspuns:

raised eyebrows harti de caiet dictandolaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai bune absorbante sunt Discreet si Always.
http://www.calificativ.ro/Igiena_in_timpul_menstruatiei-a19313.html
De aici poti (cred) sa te mai orientezi(si nu uita ca eu cred).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc always dar si libresse, pentru ca mi se par destul de bune.fiecare poarta cu ce se simte mai bine!

| AlexandraPrincess a răspuns:

Always. big grin
Sunt cele mai bune, dar fiecare ce vrea.winking

| MeridaOcean a răspuns:

Bella,sunt foarte eficiente si dragutelove struck nu te iriti si nu au suprafata aia de plastic naspa ca la always.