| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce folositi? tampoane sau absorbante? de ce?

Răspuns Câştigător
| Ana a răspuns:

Stefy u faci o confuzie, OB-urile sunt tampoane iar absorbantele sunt acelea care le pui pe slip.

13 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

E adevarat ce zice emille ca te dezvirgineaza? nu stiam.

| fluturas a răspuns:

Absorbante big grin ma simt mai comoda cu absorbante big grin

| fluturas a răspuns:

Http://www.noifetele.ro/yourbody/urbanmyths_articles.php?pid=6 ceva despre tampoane, ca tot spuneti ca dezvirgineaza http://www.noifetele.ro/yourbody/urbanmyths_articles.php?pid=8 tampoanele nu dezvirgineaza :P

| Ana a răspuns:

Absorbante, ma simt mai bine si mai in siguranta; iar tampoanele NU dezvirgineazawinking

| emillie a răspuns:

Absorbante...de ce? asta nu stiulaughing
cica tampoanele te dezvirgineazasmug

| cevazacelamineintorace a răspuns:

Tampoane pentru ca sunt mult mai bune si toata lumea le foloseste.+ ca absorbantele nu sunt deloc comode

| Criss1105 a răspuns:

Tampoane...sunt mai comode decat absorbantelehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tampoanele sunt mai comode si mai sigure (adica nu sunt mari sanse sa te patezi). Si...CUM SA TE DEZVIRGINEZE TAMPOANELE? laughing rolling on the floor. Tampoanele nu te dezvirgineaza. OB-urile dezvirgineaza. Este o mare diferenta.:p

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acum folosesc tampoane interne. Pentruca ma simt mai sigura pe mine, ma pot misca liber, nu ma simt ca un copil de 5 luni care sta cu absorbantu 3 ore neschimbat, nici 3 ca nu il suport laughing. Imi plac mai mult tampoanele, ce atatea griji ca te patezi cand eu pot sa stau si in maini si sa fac si sa sar capra.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing) Emillie dar tu ce faci mama iti iei cele mai mari tampoane si ti le bagi unu dupa altu? Cum sa te dezvirginezi? Pana pe la 16-17 ani folosesti mini si de aici in colo normal si peste 4 ani nu stiu vezi tu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu folosesc absorbante pentru ca ma simt mai comod cu ele decat cu tampoane

| AlexandraPrincess a răspuns:

Absorbante,sunt cele mai bune pentru adolescente, sunt comodewinking
tampoane nu am folosit niciodata, pot face cancer sad si de obicei se indica celor care nu mai sunt virgine. big grin

| AlexandraPrincess a răspuns (pentru AlexandraPrincess):

Aaa am uitat pot face rana(caner) doar daca le folosesti prea mult... daca le porti mai rar, nu-i nimic!