| tweety_8071 a întrebat:

Ce accesorii as putea purta la aceasta rochie? ce incaltari sa iau botine sau pantofi?
http://www.fashionup.ro/......_extra.jpg

17 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Vad ca la capitotul incaltari ai primit deja raspunsuri si cred ca e in zadar sa-ti mai zis si eu. dar ca accesorii iti recomand o pereche de cercei mari pretiosi.si nimic altceva. ori poti alege niste cercei micuuutzi finuti si un inel mare si frumos. gablonzuri.smug nu se mai poarta aurul. petrecere frumoasa/

| Marii a răspuns:

Ia-ti niste botine, sunt cele mai potrivite. Si accesori cat mai neobservabile, paietele de pe rochia asta sunt exagerate, sti ca prea mult strica? happy

| LORY a răspuns:

Botine. Iar ca accesorii o bratara sau un inel xxl.

Depinde si de gusturile tale!

| redsummer a răspuns:

Sall am sa iti dau niste sfaturi in materie de ce este la moda, dar se si potrivesc cu rochita care apropo este magnifica.

-Accesorii-la acceasta rochie se potriveste de minune o curea deoarece este ingusta in talie ceea ce indica ca s-ar potrivi o curea, eu iti recomand una intr-o curea neon/electrica de exemplu una rosie sau mov, dar atunci iti trebuie/este necesar/este obligatoriu un plic XXL in aceeasi culoare cu cureaua.

-Incaltaminte
Nu gasesc ceva care sa se potriveasca mai bine cu rochia decat o pereche de cizme peste genunchi(intre rochie si cizme trebuie lasat loc liber o palma/5cm, este obligatoriu)o poti purta si cu niste platforme cu toc de 15 cm am vazu unele roz/albastru electric la ana corri

-Nu ma pot abtine sa nu zic unei asemenea rochi ii trebuie o gheaca de piele superba

P. S.-Toate le gasesti la Afi Palace

| Kidu a răspuns:

Draguta rochita.
Eu zic ca ar merge o pereche de pantofi negri din lac, cu platforma, ciorapi mov, si o bratara mov.happy

| BlackMan a răspuns:

Pantofi,
cercei rotunzi mari, bratara, inele, geanta micuta(neagra) ca pantofii, parul prinz cu o clama mare in zpate... j daca vrei neaparat margele, ia-ti colorate ca za nu para o tinuta de imormantarelaughing j daca iti iei colorate imbina culorile gentii si pantofilor cu margelele.:*

| Ys a răspuns:

Niste pantofi negri si bratara sau ceas...

| Adelaide a răspuns:

Parerea mea este o cisnulita iar margelele nu prea au ce cauta rochita este destul de inchisa la piept eventual o bratara

| ramona_1444 a răspuns:

Poartale cu niste botine simple cu o geanta simpla. ca bijuteri nu-ti pune la gat nimic poti sa-ti pui o bratara, cercei mai mari. daca esti mai indrazneata si vrei sa te observe toti ia-ti botine, geanta si bijuterile rosi(eu asa as asortaobig grin)

Botine ceva de genul acesta http://www.okazii.ro/......N-NOI.html s-ar potrivi perfect, crede-ma!

cu o geanta neagra cu putin verde http://armyofmice.files.wordpress.com/2009/06/geanta-mea-neagra.jpg si se vede perfect

o bratara finuta http://www.fabriq.ro/product_images/o/944/BSS-004-KBZ138__76481_zoom.jpg

si atat ca lant daca pui se vede urat ca nu e o rochie cu decolteu

| Lorena_9823 a răspuns:

Eu cred ca ar merge bine niste botine cu niste bratari mari.:)Ar merge si niste stiletto negri poate cu niste manusi de dantela...
http://pantofisenzationali.ro/colectienoua/burten3_blk_sud_03.jpg
Sper ca am fost de ajutor:)
P. S: poarta niste ciorapi opaci:DO culoare mai tipatoare:))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Botine sau cizme pana peste genunchi.si daca iti iei botinele de alta culoare(adica nu negre) poti sa combini cu niste margele de aceeasi culoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La aceasta rochita cred ca cizmele ar merge cel mai bine, insa nu peste genunchi(parerea mea). Ceva de genul:
http://cms.arond.ro/......erfect.jpg sau
http://images.okazii.ro/auctions/2009/03/31/21441885-1-500_500.jpg.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draguta rochie!
ar merge f bine cu niste pantofi cu toc negrii. si in viziunea mea, cu niste manusi de piele negre;)). daca alegi manusile, atunci sa ai la gat un lantisor finut, care sa nu iasa in evidenta asa mult ( o sa pari prea incarcata). daca nu preferi manusile, alege niste bratari din argint, mai multe pe o mana si un lant mare, care sa te scoata din anonimat.vezi asta: e un colier delicat si in acelasi timp destul de 'mare' :D http://www.bijuteriiania.ro/......%20030.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca ar merge mai bine cu botine

| Denniisa a răspuns:

O pereche de cizme pana peste genunchi! Opereche de cercei negri si un ceas(parerea mea). Margelele nu prea merg la aceasta rochie