| DaciaRomania a întrebat:

Ce accesorii de păr folosiți în afară de elasticul obișnuit?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Scrunchies, cordonul de la un halat, clama pentru coc, esarfe.Sunt mai putin deranjante pentru par, adica nu il deterioreaza atat de mult precum elasticele.

2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Șosetele.

| blairelovesmusic a răspuns:

Eu folosesc o clama de par cand sunt acasa, cand ies afara imi las parul desfacut fiindca nu-mi sta bine deloc cu parul in coada sau in coc. Cand eram mica purtam parul in coada mereu.