| razadeluna a întrebat:

Cum vi se pare sa iti legi coada de cal cu un shiret (alb, de exemplu) in loc de elasticul obisnuit? iar shiretul legat intr-o fundita draguta

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Este dragut si asa.

8 răspunsuri:
| Nicolelenaa a răspuns:

Ar fi frumos dar nu tine
aluneca usor
daca vrei neaparat asta poti sa il infasori de mai multe ori in jurul cozii si apoi sa faci funda

funda?

| Derye a răspuns:

Pai daca iti faci coada de cal din parul de pe picioare, eu zic ca ar arata bine, dar de ce nu gasesti un elastic frumos in loc sa iei sireturi?

| 009 a răspuns:

Cred ca va arata bine... poate ne arati si o poza daca o pui inpracticahappy

| αℓγήα ツ a răspuns:

Sugerez sa iti prinzi parul ca un elastic subtire apropiat de noanta parului tau. spre ex daca esti satena poti folosi unul negru.
sau daca doresti poti folosi un elastic apropiat de culoarea fundei pentru a tine mai bine parul si a ezita aluneccarea. dupa aceea poti face funditabig grin

| Marutza a răspuns:

Mi se pare de prost gust. Acum depinde şi de stilul tău. Dacă ai un stil mai aparte poate că dă bine, altfel nu. Cred-mă că mă pricep destul de bine la chestii d-astea, mai ales fiind la un liceu de artă. happy

| letitblue a răspuns:

Ai putea sa il prinzi prima data cu un elastim micut si subtire, si dupa sa pui peste un siret, dar ai griaj ce culoarea alegi, sa nu iti pui roz sau verde fosforescent laughing, Ar merge frumos, culorile ce chiar se poarta, culorile pale, roz, crem, maro deschis, alasbtru ca cerul, you know. Succes big grin

| gyo a răspuns:

Mi se pare interesant, daca parul tau rezista prins cu siretul atunci e bun de incercattongue

eu de obicei imi prind parul cu ce nimerescbig grin

| Daiana_1431 a răspuns:

Da. uite eu ti-as recomanda sa te uiti la filmuletul asta http://www.perfecte.ro/......video.html este foarte interesant, iar daca ai o mana de ajutor si mai bine, iese foarte frumos :)