| stefiiimrs a întrebat:

Ce adidasi imi recomandati sa-mi iau sa merg cu ei la liceu? ps: sunt fata

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Depinde de preferinte si mai ales de buget
nike de exempluwinking

| OneReason a răspuns:

În funcție de preferințele tale personale și de confortul pe care îl cauți, îți recomand adidașii Adidas Superstar sau Nike Air Force 1. Acestea sunt alegeri populare, confortabile.

| anonimus2024 a răspuns:

Mie imi plac aia mid cut (aproape tot adidasi mei sunt de acest tip :") ) sau mai is de aia basic, eu de exemplu câteodată lliceulu port niște papuci luați acum timp de la Deichman pentru ca sunt foarte confortabili fiecare cu preferințele lui