| Alice23 a întrebat:

Ce ai alege intre trandafir negru si trandafir rosu? >:

Răspuns Câştigător
| Vanesa85 a răspuns:

Negru ar fi mai interesant

20 răspunsuri:
| Saya a răspuns:

Trandafir rosu.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! aleg floarea daruita cu drag de persoana iubita, nu conteaza culoarea/ce fel de floare e.
O seara bunahappy

| IustinaSiAtat a răspuns:

Rosu

| Metamorphose a răspuns:

Ce întrebare stupidăă! Normal că negru.

| Alice23 explică (pentru Metamorphose):

Sa mori tu k e o intrebare stupida
?

| Metamorphose a răspuns (pentru Alice23):

Pfff. Lame!:-J Nu mă mai stresez să-ți comentez de acum orice ai zice deci...God bless you!

| crazy125 a răspuns:

Eu negru pentru ca este ceva mai special dar si ciudat.Mie una imi place sa primesc trandafiri negri

| mixxjim a răspuns:

Rosu, negru parca-i de mort

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trandafirul roşu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Negru, este elegant si superb love struck.
Sa mai zic ca s-ar contrasta perfect cu pielea mea albabatting eyelashes? Nee.

| crissa20 a răspuns:

Imi plac trandafirii albi in general si negri dar nu mereu( depinde de starea de spiritbig grin) dar cand primesc flori de la persoana iubita, prefer sa primesc trandafiri rosii:*
pa, pa!

| linsey a răspuns:

Depinde de zi sau depine la cine il daruiesti devil

| Lolly94 a răspuns:

Roşu.

| Fast92 a răspuns:

Pai depinde cui vrei sa il daruiesti ..trandafirul rosu=pasiune, eu as alege negru.

| rosalinda985 a răspuns:

Pai depinde rosu este culoare iubirii si ii daruiesti unei persoane iubite, trandafirul negru mi se pare ca este mai pentru mortiilaughing

| Elena1102 a răspuns:

Rosu

| zinedinzidan a răspuns:

Depinde,daca te duci la o cina sau ceva de genul si partenera vine intr-o rochie neagra se potriveste si negru si rosu, dar negru are ceva mai special, nu vezi in fiecare zi si parca are alta textura, adica nu de catifea cum zic unii ca are cel rosu.In final aleg negru.

| Melaniaaa a răspuns:

Rosu. Dragostea:X

| Bulgaria a răspuns:

Rosu
Pana una alta ca tot e vara daca va intereseaza Oferte Bulgaria faceti o vizita http://www.bulgaria-all-inclusive.ro