| maria98 a întrebat:

Ce alegeti intre:
a) o bratara a prieteniei(din ata)
b)o bratara de aur
c) o bratara de argint?
vreau sa ma ajutati! plz! dau fundita la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| dyna_1486 a răspuns:

Cred ca e mai important ce anume simbolizeaza, nu materialul din care e facutaoh go on
eu as alege o bratara a prieteniei din ata, mi se pare mai simbolica...nu stiu, parerea meahappy

10 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

A) sau c)
Nu prea ma dau in vant dupa aur.Argintul este mai tineresc si mai dragut. Iar cele din ate sunt frumoase, pentru ca sunt facute de propria ta mana.
De asemenea, bratara de la a) poate reprezenta si valoare sentimentala pentru anumite persoane.

| thealchemist a răspuns:

C)

| Emmeii a răspuns:

O bratara a prieteniiiiei.:X

| Heythere a răspuns:

A) o bratara a prieteniei(din ata) semnifică prietenia voastră pe viață!

| rebecca_9144 a răspuns:

Acum se poarta argintul

| rebecca_9144 a răspuns:

Acum se poarta argintul.

| icecream a răspuns:

O bratara de argint, desi bratara a prieteniei(din ata) este mult mai simbolicawinking amandoua sunt dragute:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca alegi o brata din ata va zice cati bati jocwinking eu zic mai bine arginthappy

| Andreea0smile a răspuns:

Cred ca cel mai bine e sa alegi o bratara de prietenie cred ca e mai important decat aur sau argint ceva la care sa zici:''e foarte importanta pentru mine '' nu ''e foarte scumpa'' happy

| RichieDamage a răspuns:

Mda. a sau c.aur?:-&. mai ales o bratara a prieteniei.