| mypasionareyou a întrebat:

Ce alte tincturi pot colora parul in afara de violet de gentiana si albastru de metil?big grin

3 răspunsuri:
| cherrybomb a răspuns:

Pentru roz exista la farmaciii solutie Castellani
si nu costa mult
intre 3-6 lei, depinde la ce farmacie mergi

si nici nu tine mult, dupa cam a 5 spalara se duce(asta e bien, fiindca poate te plictisesti de ele, sau vrei sa le faci altfel)

sau pentru alte culori foloseste nuantator ( poti gasi la farmacie sau in magazinele specializate)

| Pinkyx a răspuns:

Foxina -rozbig grin

| biBii07 a răspuns:

Am inteles ca merge si cu carmin de unghii, te face roz thinking
Poti incerca sa te decolorezi cu apa oxigenata sau pur si simplu sa iti cumperi nuantatoare colorate care se iau la cateva spalari.