| CristinaCrs15 a întrebat:

Hei! Vreau și eu câteva metode de a colora parul,dar fara vopsea.(de ex. fucsina, albastru de metil sau violet de gențiană)Cum se aplica acestea? Aveți vreo idee pt. șuvițe verzi? Funda. :* :**** :***

Răspuns Câştigător
| 03Didy03C a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=qwMi5FNi9-I
Mai poti colora parul dar sa tina putin mai mult cu hartie creponata. Iei una o uzi si o dai pe par. dar sa ai grija sa nu te patezi!
Cat despre albastrul de metil etc. nu le incerca distrug parul si iti poate cadea. Adica la propriu :| Succes!

2 răspunsuri:
| shainitainii a răspuns:

Vopsea semipermanenta Stargazer. Au un verde foarte frumos + multe alte culori. :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rivanol si albastru de metilen.