| Christinika a întrebat:

Ce ar mai putea fi purtat cu UGG-uri in afara de jeansi? Sunt mai slaba si nu preea merg fustele! Idei? Fundaabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| KubetiiOO a răspuns:

Scuze nu am citit bine.Colanti sau chiar poti purta o rochita mulata, de aia care are elastice ca aia tine!happy

5 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Si eu sunt slaba si aveam problema asta sa nu port UGG-uri cu fusta, dar acum imi plac si le port cu fusta si dres gros negru.

| swgirl a răspuns:

Colanti cu o bluzita mai lunguta asa.sau pantaloni scurti cu un dres mai gros big grin :*

| KubetiiOO a răspuns:

O fustita de blugi mulata care are elastice! Funditahappy?

| KubetiiOO a răspuns (pentru KubetiiOO):

Scuze nu am citit bine.Colanti sau chiar poti purta o rochita mulata, de aia care are elastice ca aia tine!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul merge cu UGG-uri

| BubuBubbleXd a răspuns:

Incearca pantaloni scurti si colanti colorati :* sper ca te-am ajutat>big grin