| buttons a întrebat:

Ce ar trebui sa contina un sapun ca sa nu imi usuce pielea?

Răspuns Câştigător
| blabla a răspuns:

Evident, un sapun care sa contina crema! eu iti recomand Dove cel mai tare...pe langa ai putea folosi o crema sau niste gligerina pentru maini de la farmacie

4 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

PH neutru. Ti-ar trebui un sapun cu crema gen:''DOVE''. Cel mai bine intrebi la farmacie.

carla
| carla a răspuns:

..sau cu glicerina. Ideea este sa folosesti si o crema pentru maini. In sezonul rece, tot timpul se usuca pielea pe maini si bea cat mai multa apa, sa te hidratezi.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Incearca DOVE si johnson BABY, sau cele pe care scrie "cream".

| seven a răspuns:

Unt de shea de exemplu, dar e bine sa fie numai natural. de exemplu te poti informa de aici http://www.elemental.ro/......ale-plante