| Lyy a întrebat:

Ce ar trebui sa fac ca sa imi dispara cosurile de pe fata?

Răspuns Câştigător
| mahmy97 a răspuns:

Sa te speli pe fata cu apa rece dimineata abundent fata ta va deveni mai fina si iti vor disparea cosurile asa am scapat eu de ele fara sa dau bani pe alte medicamente

4 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Eu iti recomand sa te duci la farmacie si sa iti iei ivatherm akne syt, te dai cu el in fiecare sera pe cosuri si in maxim 2 zile dispar.
Si pentu a prevenii aparitia lor poti sa mergi in orice hipermarket sa iti iei garnier pure 3 in 1 cu, care iti speli fata in fiecare seara.

| miranda2 a răspuns:

Eu zic sa le lasi asa, e normal sa apara.In plus, cam nicio crema nu te prea ajuta.Bafta! Apropo, cati ani ai?

| Kasia a răspuns:

Stai si asteapta sa iti treaca doar cu simpla apa!oh go on. sfatul meu:du-te la dermatolog.el te poate trata...doar e medic.