| Lisssssssss a întrebat:

Ce ar trebui sa fac sa nu imi mai apara cosuri si iritatie de la absorbant? Dungile lui laterale imi stau pe piele si imi produc iritatii si cosuri dureroase. Un sfat? Multumesc. (scuzati daca nu am ales bine categoria)

2 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Incearca si alte tipuri de absorbante ex libresse, bella. Poate sunt mai mici si nu te mai jeneaza asa sau incearca always soft like cotton, nu au plasticul ala deasupra ci o chestie ca bumbacul, mult mai ok pentru piele.

| MeddyMaddy a răspuns:

Da cu pudra de talc pe zonele afectate.