| Marii a întrebat:

Ce ar trebui sa folosesc ca sa-mi pot face parul sa creasca mai repede?

3 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Iti dai cu ulei de ricin la fiecare spalare la radacina, apoi speli, timp de minim 3 luni, adopti o dieta bogata in vitamina a, iei suplimente pentru par, gen revalid, pentru mai multe informatii despre cosmetice si frumusete, intra pe blogul meu, gasesti adresa la profilul meu de pe TPU. xoxo

| den a răspuns:

1.Masca din ulei de ricin+galbenus de ou, se amesteca foarte bine si se maseaza pielea capului... dupa o ora se spala parul 2.amestecul intr-un recipient a 2 linguri de ulei de ricin, 2 linguri de miere de albine si 10 picaturi de vitamina A uleioasa.Se amesteca bine si se aplica pe par masand la radacina timp de 5 min. Apoi masca se lasa in continuare sa actioneze timp de jum de ora... poti sa faci tratamentul asta de 4 ori pe saptamana. sper sa-ti fie de folos :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Uleiul de ricin te poate ajuta foarte mult.
Tratamentul trebuie urmat cel puțin 2 luni.
Pa, pa.