| MădălinaAndrea a întrebat:

Ce arata cel mai bine la blugi? Balerini sau tenisi?

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Eu zic balerini-poate pentru ca eu sunt mai girly dar si tenesii arata ok.depinde de stilul tau.:*

5 răspunsuri:
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Depinde de model. daca ai talie inalta sau joasa.mie imi plac tenisii la blugi.balerinii arata urat daca blugii nu sunt skinny

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Tenişii.
Balerinii sunt hidoşi, incomozi (simţi orice pietricică prin talpa lor) şi dau iluzia de picioare scurte şi groase.

| bobi595 a răspuns:

Tenisi balerini sunt urati si nu sta bine straight face dar depinde de gusturile fieccariua

| BLOODFURY320XE a răspuns:

Normal, tenisi. happy

| LexSixx a răspuns:

Daca ai blugi albasti sau negri eu zic ca ar merge balerinii