| Sara2 a întrebat:

Ce aroma de spumant de baie va place cel mai mult de la avon?

15 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Spumant cu aroma de bomboane dulci si crini albi :X Pacat ca nu tine mult aroma, dar miros super dupa baie.

| Ionutzsa a răspuns:

Eu il folosesc pe cel de Crini! insa il recomand si pe cel de bomboane happy

| antonia09 a răspuns:

Eu nu folosesc spumante de baie de la Avon, folosesc spumante de baie pe baza de plante sunt mult mai bune pentur piele.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Vanilie:X

| rrrrrrrrrrrrrrrrrr a răspuns:

Cel cu aroma de brad

Răspuns utilizator avertizat
| scumpikkk a răspuns:

Eu nu imi mai cumpar produse de la avon, mai bine ti-ai cumpara ceva pe baza de plante, naturale e mult mai igienic.

| Stefff a răspuns:

Crin alb:X.

| FOCUS a răspuns:

Miroase a reclama mascata, antonia are dreptate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel cu aroma de rodie :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel de cirese:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu folosesc tongue.
Deci eu folosesc ceva care e intr'o sticla maro ...nu stiu cat de naturale sunt dar miroase a pin si unele a alte plante.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu bomboane dulci

| ynna_7762 a răspuns:

Crini albi, il ador... le-am incercat pe toate, de 5 ani incoace(sunt reprezentant avon) dar cel cu aroma de crini albi... e fenomenal happy