| miruna013 a întrebat:

mi-am comandat de la avon un spumant de baie din acela de craciun, cand m-am uitat pe fund scria: Z 4.12.2010...ii cumva data de expirare?straight face

Răspuns Câştigător
| freehugs a răspuns:

Atunci a fost fabricat produsul
orice produs avon expira la 20 de luni de la data fabricatiei happy

3 răspunsuri:
| andreeattr a răspuns:

Cred ca e data de fabricatie. daca era de la acea rubrica cu reduceri de pana la 70% ar putea fi si data expirarii. sau mai bine suna la protectia consumatorului laughing

| oany a răspuns:

Nu, e data ambalarii!

| DoamnaN a răspuns:

Buna Miruna! daca vrei ceva mai bun calitativ si fara banuiala ca`i expirat termenul intra aici : www.ProfesionalCosmetics.ro si sunt sigura ca ai sa gasesti ce iti trebuie. Eu spun ca am fost multumita de produsele gasite aici. Iti urez sarbatori fericite!