| Fiftyshadesofgrey a întrebat:

Ce as putea folosi ca sa nu mai am parul gras? M-am saturat sa il spal la fiecare 2 zile...

4 răspunsuri:
| dianabaumli a răspuns:

Foloseste Tigi Dry Shampoo..crede-ma si eu m-am saturat de parul gras, vezi parerea si recenzia mea despre acest produs care mi-a schimbat viata.:)

http://trenda.ro/frumusete/review-sampon-uscat-tigi/

| OrangeFga a răspuns:

Cateva metode ar fi otetul de mere, sau o masca cu ou.
Oricum, am aceeasi problema, cand ma trezesc dimineata am un par asa de gras...nici eu nu prea pot rezolva problema asta..De asta in fiecare zi mi-l spal.
Mult noroc si sa-mi spui daca aceasta metoda a functionat, este foarte folosita metoda cu otetul, insa eu nu suport sa miros asa...

| Kankuzu a răspuns:

Sapun cu sulf

| AriKristine a răspuns:

Pai, cauta pe net masti cu zeama de lamaie, pentru ca de la asta nu se mai ingrasa. Si cumpara-ti un sampon pentru par cu tendinta de ingrasare happy