| bfvhjcv a întrebat:

Ce ati alege intre spray de corp si lotiune de corp? mentionez ca sunt produse de la avon.
Si ce aroma ati alege?

Răspuns Câştigător
| danielcretu1980 a răspuns:

Cele 2 au functii diferite, deci iti trebuie ambele.
dar primul e cel care curata si ingrijeste. apoi vine cel care acopera mirosurile sad.

mie imi place aroma de pepene.

4 răspunsuri:
| darkvalentine a răspuns:

Vanilie si pruna happy the best so far smug

| TangerineP a răspuns:

Eu am spray de corp cu aroma de visina, si nu ma pling)e buna si e comoda in utilizare)
lotiunea de corp e perfecta dupa baie, pentru ca hidrateaza pielea si o face placut mirositoare)eu vreau sa imi iau de ambele, pentru ca le utilizezi in scopuri diferite)

| justE a răspuns:

As alege produse de la oriflamelaughing

| iasmypysy a răspuns:

Amandoua dar in campania 15 sau 14 apare un spay si o lutiune cu vanilie si cu piersica>