| Iamforfun a întrebat:

Ce bijuterii preferati? Cele de argint, cele de aur sau gablontzurile?

11 răspunsuri:
| 10011993 a răspuns:

Eu port mai mult argint! am si aur dar nu-mi place!sad

| Angiutssa a răspuns:

Argintul, dar port numai cercei din acest metal.Inele nu port, lantisoare nici atat, iar bratarile prefer sa fie din metal, lemn, uneori si plastic. happy

| Denisa a răspuns:

Aurul e mult mai scump si de valoare decat argintul insa uite cum sta treaba. Tinerii poarta mai mult argintul pentru ca e mai ieftin iar aurul e purtat mai mult de adulti. Parintii mei imi cumpara in fiecare an cate un lantisor, inel, bratara de aur. Nu le port. Le tin in cutiuta cu bijuterii si le voi purta cand voi fi femeie. Deocamdata port argint si un inel de aur.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Apropo de user-ul tau, ametistul e chiar un cristam frumos. happy
Prefer argintul si... malahitul. happy

| amc a răspuns:

Argint

| vanessa_8029 a răspuns:

Urasc aurul. port numai argint si tinichele laughing

| Sno0k a răspuns:

Normal ca aurul. Dar eu folosesc argintul pentru ca este mai ieftinwinking

| Emmny a răspuns:

Argintul este destul de misto, doar daca nu ai bani si poti sa iti iei cu pietre bretioase...tongue

| Bijuterii1 a răspuns:

Aur alb si roz!

| sweetie a răspuns:

SinceR... URASC aurul! mi se pare prea impopotonat prea excentric si efectiv nu-mi place...mai ales ca nu se poarta. cu draga inima iti recomand argintul deoarece vei face impresie buna oriunde vei merge! plus ca aurul poate fii considerat de unii mult prea tiganesc! funda :X

| antonia_8070 a răspuns:

Ei bine eu prefer argintul:*