| Ramo024 a întrebat:

Imi plac foarte mult bijuteriile de argint. Voi ce bijuterii preferati?

Răspuns Câştigător
| lovefan a răspuns:

Buna. Si eu sunt de aceiasi parere, bijuteriile de argint sunt mult mai delicate decat cele din aur. Pentru mine, argintul simbolizeaza naturalete si delicatete, spre deosebire de cele din aur scump. Plus ca eu, fiind adolescenta, mi se potrivesc mult mai bine bijuteriile fine de argint decat cele scumpe si extravagante de aur.

16 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. Şi mie îmi plac tot bijuteriile de argint. O seară plăcută happy!

pa, pa.

| GaBBiii a răspuns:

Aurul si Argintul
Daca vrei sa-ti cumperi sau sa te uiti la bijuterii intra aici http://SPAM/
Fundita se poate?:o3

| TJohannaB a răspuns:

De aur.

| ATHOS a răspuns:

Draga mea, principala mea bijuterie este osul!
Bafta!

| Neah a răspuns:

Daaa, si mie, in special cele din argint, sau aurul argintiu, nu-mi place auriul, parca e tiganesc big grin

| Anileda a răspuns:

Imi place atat aurul cat si argintul

| lavynika a răspuns:

Eu port doar bijuterii din argint.

| T30D0RA a răspuns:

La fel si eu.

| midnight a răspuns:

Cele de argint cu acvamarine... da' depinde si de imbracaminte...

| Trăie a răspuns:

Cea mai misto bijuterie e dragostea big grin

| Bubu_5492 a răspuns:

Tot de argint,
aurul mi se pare cocalaresc rau.
sau alea handmade, modelele psihedelice...( ma refer mai mult la cercei si pandative)

| diana_4229 a răspuns:

Cele de argint si cele de aur

| lovelovelove a răspuns:

Pai port aproape orice dar nu amestec aurul cu argintul laughing si la cercei doar aur si argint nu tinichea si imi plac bijuteriile cu pietre pretioase big grin

| Maadaaaa a răspuns:

Si eu ador argintul love struck

| baby96 a răspuns:

Si mie imi plac mult bijuteriile de argint:X.sunt foarte finutze si argintul s. a purtat dintodeauna.big grin

| sory_6740 a răspuns:

Imi plac bijuteriile din aur