| doodle a întrebat:

Ce blugi/pantaloni se poarta toamna aceasta?! big grin

Răspuns Câştigător
| ViVi a răspuns:

Eu port haine cum ma simt eu cel mai bine daca mie imi place si ma simt bine in ei ma doare undeva ce zice moda pentru ca important e sa iti placa tie si apoi altora tongue

9 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Eu port clasici, ca de obicei!

| Silvia a răspuns:

A revenit moda blugilor evazati, cei care mie nu imi placfrustrated...blugii evazati sunt din nou la modachatterbox si magazinele sunt pline de eibig grin...insa se poarta in continuare si blugii tip pana, cei pe care eu ii adorlove struck big grin.

| xibalba a răspuns:

Aia in care te simti tu bine si prin care iti arati personalitatea.

| inna a răspuns:

Pantalonii colorati love struck

| RappK a răspuns:

Am vazut foarte mult gri la blugibig grin

| AvalohAlyn a răspuns:

Blugii de ciocolata deliciosi.rolling on the floor

| viki a răspuns:

Cei de culoare gri.

| KiSS_4146 a răspuns:

Eu port ce imi convine tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Silvia de ce nu'ti plac jeansii evazatzii? mie mi se par foarte confortabili si draguti. si baggy jeansii se poarta.happy