| TeoriaLuiPytagora a întrebat:

Ce bluza merge cu niste blugi albastru inkis asa mai stransi pe picior? big grin!

Răspuns Câştigător
| tonizza a răspuns:

Ar merge una alba, sau una in dungi alb cu albastru inchis, mai dauga ceva rosu, si o sa ai un stil marinaresc! Cred ca ar fi frumos. Funda?happy

3 răspunsuri:
| MarieRova a răspuns:

Buna! Vei arata superb bineinteles cu o bluza alba simpla ori o bluza marinar.Mereu bluzele albe vor fi in voga(la moda)! Avand bluza alba iti iese in evidenta absolut tot:ochii,parul,incaltamintea, blugii.
Paa, pa.

| PuffIQDin99 a răspuns:

1)poate merge o tunika ceva negru roz sau alb!
2)o bluza la fel strinsa (poate cu un desen hazliu pe ea)
3)incearca o bluza foarte foarte simpla si cu un balero!
Fundita!love struck

| SoSweet2 a răspuns:

Una alba. Daca ai, mai pune si o vesta neagra cu nasturi, dar nu delea vechi, adica din lana sau altceva, ma gandesc ca sti, veste ce se poarta azi, ce nu trebuie sa lipseasca dintr-o garderoba.Mult succes!