| Danzzz55 a întrebat:

Ce tip de incaltaminte ar merge cu niste blugi nu foarte stransi nici foarte largi? Multumesc.

5 răspunsuri:
| Biuka a răspuns:

Eu una ador genul asta de incaltaminte.Nu trebuie sa fie neaparat nuanta asta dar modelul conteaza.
Eu le ador pur si simplu.mai ales ca e si sezonul :)) :-ss
Le port si pe timp de vara ca sunt fashion mai ales daca stii sa le combini cu alte chestiute :*
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| LordBelial a răspuns:

Pai... Ar merge niste skateri...happy

| Danzzz55 explică:

Buika nu sunt fata laughing

| Biuka a răspuns (pentru Danzzz55):

Mnah„hee hee Merge si la baieti rolling on the floor Sunt faini oricum` love struck tongue

| Bloddsiege a răspuns:

Niste pantofi sport sau chiar ghete(tenesi inalti)eu iti recomand sa te uiti prin deichman sigur vezi cv potrivitbig grin