| alexandramustatea2013 a întrebat:

Ce bluze se poarta in vara 2013? Cele cu trena sunt ok? Se mai poarta culorile neon?
Si colanti?
FUNDA MMMMMMMAAAAAARRRRREEEE!

Răspuns Câştigător
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei! Vara asta culorile neon se poarta la sandale, bratari sau oja pentru unghii. Se poarta tricourile cu trena, fustele/bluzele inflorate, tricourile cu animale (gen: http://weheartit.com/entry/69313092/search?query=t-shirts), tricouri in culori vii, tenesi in culori vii si cu tinte (gen: http://weheartit.com/entry/69310295/search?query=converse), pantaloni aceea cu talie inalte si foarte foarte scurti, colantii cu modele inflorate/tot feluri de culori, tricourile innodate si chestii cat mai excentrice dar cu stil si eleganta. :)

9 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Îmi place cum unele tipe se încăpățânează să arate ca ultimile vampe.
Așa vreți să arătați, așa veți fi tratate. Ia-ți colanți și culori neon, dacă-ți place să te claxoneze ăia cu tirurile.

| alexandramustatea2013 explică (pentru Wøodenpints):

Hei fi atent! Am vrut sa vad daca a scapat lumea de prostiile astea de culori!
Eu, nu port asa ceva, ma imbrac clasic.Albul si culorile placute campului vizual imi plac, dar vad pe strada ca 50 LA SUTA din femei

| Wøodenpints a răspuns (pentru alexandramustatea2013):

Nu crezi că trebuia să specifici asta în întrebare și să nu lași lumea să creadă că nu te duce capul cu ce să te îmbraci și pentru asta arunci pe tine hainele pe car ele aruncă majoritatea?

| 8mariastar a răspuns:

Se poarta in general culori deschise nu foarte tipatoare ca un galben asa mai deschis gen

| xXxMeLexyxXx a răspuns:

Colanti nu... Bluzele neon da sunt la moda mai ales cele neon care la spate sunt mai lungi in fata mai scurte.
Acum sunt la moda pantaloni scurti cu multe modele pe ei si ca bluze se mai poarta si cele cu unpic de vedere la buric.

| alexandramustatea2013 explică (pentru xXxMeLexyxXx):

Dap,dar am auzit ca anul asta albul face legea.

| Diana006 a răspuns:

Nu se mai poarta culorile neon, se poarta culorile foarte deschise si orce ai face nu purta dantela! Se poarta foarte mult albul. Nu se mai poarta egari sau pantaloni mulati, foarte mulati. Se poarta pantalini potin mai largi, dar nu foarte largi si tot culori deschise. Se poarta mult expadrilele. Ai grija la cunvinatia dintre bluza si pantaloni! Se poarta mult, dar foarte mult bratarile Shamballa, Hand-Made si acele bratari facute din ata care se numesc bratarile prieteniei. Parul se poarta foarte natural, fara suvite sau alte prosti. Maghiajul cat mai natural fara culori aprinse si buzele rosi.
Si cine zice ca se poarta floricele la tricouri, egari, fuste, rochi si alte lucruri vorbeste porti. Floricele se poarte doar la esarfe si florile trebuie sa fie mici si la fel culori deschise.

| aallyynnuuttzzaa a răspuns:

Colantii aia colorati in tot felul, ii urasc, mai nou se poarta titlul gipsy ( tigan inseana in engleza ) nu ai vazut veste, fust colorta, cu flori exact in stil tiganesc yec!

| larisabaaaa a răspuns:

Da se poarte bluzitele cu trena si colanti tapati 'winking! sper ca te-am ajutat! funda :X