| anonim_4396 a întrebat:

Ce botine se poarta toamna asta?

5 răspunsuri:
| caramelitamia a răspuns:

Botine cu franjuri, in modele mai oldie, cu toc stiletto sau toc gros. tocul gros, desigur fiind mai condorabil. fundele nu se poarta pe incaltzaminet, cum era cam acum un an, se poarta doar funde supradimensionate, pe rochii, fuste [gen Prada, colectia asta, toamna-iarna 09]

| danutza a răspuns:

Yo mi-am luat de catifea cu un toc acceptabil si ca desing au o fuda intr-o parte ...cica se poarta catifeaua tongue

| danutza a răspuns:

Funda

| ella_7588 a răspuns:

Sincera sa fiu nici eu nu stiu dar eu nu ma imbrac dupa oda ma imbrac cu hainele care imi plac si cu unele care stiu sami vin bine nu trebuie sa ma imbrac ca o paparuda cu hainele din moda daca nu-mi sta bine nu va mai luati toti dupa oda ca poate chiar no sa va stea bine

Răspuns utilizator avertizat