| Gajeeel a întrebat:

Ce ceara de par fixeaza parul? Sa poti sa iti faci freza ceva gen
http://debarbati.blogspot.ro/2012/05/freze-noi-2012-barb ati-si-baieti.html

5 răspunsuri:
| lol124356 a răspuns:

Cea mai buna dupa parerea mea este MON PLATIN, nu este foarte scumpa, in jur de 35 de lei.

| Gajeeel explică (pentru lol124356):

Prietene am dat 80de lei pe o ceara si "m-am spalat cu ea pe cap"

| Geocc112233 a răspuns:

Ca sa ai rezultate, ceara de par se foloseste pe parul curat, si de preferinta complet uscat si modelat in prealabil cu foehn-ul.
Pentru rezultate optime, iti recomand sa folosesti un produs profesional. Seteaza un buget, apoi cauta la un magazin online de specialitate ceva care sa ti se potriveasca. Extra, citeste si recenziile de la utilizatorii verificati (cei de la www.ibarber.ro sunt cei mai mari din Romania si au si cele mai multe recenzii la produse)

Succes

| Husi_Unghii_1993 a răspuns:

Eu am un produs de la oriflame si e foarte buna.