| lidia4you a întrebat:

Ce coafuri se poarta anul asta? eu am parul f ondulat si nu prea imi place ca nu mai stiu cum sa il aranjez? imi puteti da niste idei sau linkuri de unde as putea invata noi stiluri?

3 răspunsuri:
| Creionash a răspuns:

Anul asta se poarta coafurile: bob si tuns putin mai jos de umeri, dar drept.nu mai stiu cum ii zice. daca ai parul cret ti-l poti indrepta cu placa.nu stiu.incearca si tu tot ce iti trece prin cap.foloseste-ti imaginatia si sigur trebuie sa iti iasa ceva. sper ca te ajuta raspunsul meu.

| MrsPink a răspuns:

Si eu am cam acesai problema numai ca la mine parul este in bucle la ceafa iar restul parului e drept si uneori la spate imi sta de parca am un caine la gat si i se vede doar coada dar eu incerc sa imi aduc parul in fata sau sa il pring docua codite jos si largi iti voi mai da un sfat daca vrei dupoa ce ma tund eu sa vad poate voi avea niste idei mai bune