| PrettySmile a întrebat:

Am parul ondulat de lungime medie si nu mai stiu cum sa-l aranjez...imi puteti da niste idei?

3 răspunsuri:
| Wowhow a răspuns:

Hmm..am eu o idee. Poti sa-ti iei una sau mai multe suvite din partea din fata si sa le dai pe spate, apoi sa le prinzi cu una sau mai multe agrafe.Cred ca ar iesi dragut.Am incercat si eu asta o data.Bafta! happy

| anonimca54 a răspuns:

La mine este aceeasi problema.In fiecare dimineata ma confrunt cu ea. Poti sal indrepti putin cu placa si apoi sa folosesti putin fixator si totul va fi ok