| vintageheart a întrebat:

Ce coafuri stiti de purtat la scoala in afara de vesnica coada de cal? Am parul mediu si ondulat la varfuri.

6 răspunsuri:
| anad a răspuns:

La acest link sunt cateva tutoriale interesante despre aranjarea rapida a parului http://www.youtube.com/watch?v=qLoRI4CPh6k&feature=related

| octavianpas a răspuns:

Doua cozi, coada impletita sipc, impletitura in spirala, tot spic, diadema impletia spic, parul prins in partea de sus la spate intr-o coada si apoi restulimpletit, prinsa numai partea din fata si lateralele in varful capului.

| Stefii needs somebody to looooove. xD a răspuns:

Pai, doua cozide callaughing.
Sau poti sa-ti lasi parul liber.

| Aiied a răspuns:

Iti pui o agrafa draguta sau o cordelutza faina happy
Si iti iese ceva fain happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ajutorul unei coronite iti poti aranja parul foarte draguthappy si e ok pentru scoalahappy