| andreea_9684 a întrebat:

Sal ce coafuri ma sfatuiti sa folosesc la scoala daca am parul ondulat si mediu pan la umar

Răspuns Câştigător
| xDoiObrăjori a răspuns:

Hey Andreea! Si eu am arul la fel ca al tau! Pai pentru prima zi de scoala poti sa oti indrepti parul cu placa daca vrei! Daca nu vrei sa-l indrepti il poti prinde intr-o coada de cal perfecta s-au lasat liber cu o bucla in fata (daca nu ai breton)! Pentru zilele tipice de scoala poti incerca o coada impletita inceputa lipita de cap (perfecta dar cam grei de facut), lasat liber pe spate si eventual cu o bentita (cordeluta)! Sper ca te-am ajutat!

Funditaaaaaa? Pleaseeeee!

2 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Habar nu am si asa tie iti sta bine oricum happywinking

| Anonymus123 a răspuns:

Eu o numesc semi coadahttp://www.google.ro/......tp?/imgres
funda te rog