| Etro a întrebat:

Ce condiții trebuie sa indeplinesc daca vreau sa fiu reprezentant Avon? Trebuie platit ceva? Daca nu am comezi se intampla ceva?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu. pierderea e exclusiv la tine, nu dai comenzi, nu faci bani.
Nu trebuie să îndeplinești nimic. e ca și cum ai da comenzi pe un magazin online doar că dai și pentru alții și din asta primești un procent și cadouri de reprezentant

| Eugen80 a răspuns:

Intreaba direct la ei pe site. Poate au si ceva promotii.
Ideea este ca, cu cat cumperi mai multe de la ei, cu atat ai mai mari reducerile.