| Rose_Mely_1997 a întrebat:

vreau sa fiu reprezentant Avon online. Am mai fost reprezenant pe numele unei colege (inca n-am avut 18 ani impliniti ) deci am experienta.Dar dupa cum cred eu, online metodele difera. Poate cineva sa ma ilumineze? ce trebuie sa fac / ce conditii trebuie sa indeplinesc? (daca se poate sa explicati detaliat laughing )

3 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Deci daca ai mai fost reprezentant, atunci stii ce sa faci laughing

| tundemihaly a răspuns:

Buna,

Inscrie-te acum si te ajut cu informatii, pe care ai nevoie.
:) http://www.123contactform.com/form-1384901/Formular-De-Inscriere

Tunde Mihaly,
Manager Avon

| Rose_Mely_1997 explică:

Nu este la felwinking Sunt alte conditii la reprezentanta online.