| Elyza13 a întrebat:

Am 15 ani si jumatate si as vrea niste ajutor de la un reprezentant avon deoarece vreau sa ma inscriu,insa nu stiu cum si nu stiu ce conditii trebuie sa le indeplinesc. Daca ma poate ajuta cineva, multumesc mult si funda!

Răspuns Câştigător
| Anaandreea11 a răspuns:

Buna! Cel mai bun caz ar fi daca cunosti pe cineva care este si te poate ajuta sa devi. Eu de exemplu ma plimbam printr un magazin si am dat de niste doamne care erau reprezentate si mi au explicat tot ce trebuie sa faci dar cred ca si pe site ul de la avon gasesti mai multe detalii. Bafta!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Legal poti abia la 18 ani!
Pentru ca, personal nu poti incheia un contract, nu ai acest drept pana la 18 ani, cand devii majora.
Sub 18 ani este minora si parintii tai sunt tutorii legali care raspund in fata legii pentru tine, semnand orice cat legal daca vor, in numele tau.

| PDM2000 a răspuns:

La Oriflame ai avea reducere de la 70 de lei 23%. in functie de comenzi reducerile cresc pana la 40%. nu esti obligata sa pui comanda in fiecare luna deoarece Oriflame te inregistreaza timp de un an de zile iar tu poti pune comanda si la 5 luni nu esti obligata la o suma anume poti pune si de 2 lei comanda si ai termen de plata 18 zile pe cand la avon esti obligata sa pui comanda de minim 120 de lei si ai doar 15% reducere. eu te pot ajuta sa te inscrii in ORIFLAME. mi se pare mai avantajos