| 21ndstillachild a întrebat:

Ce conteaza mai mult,cum arati la fatzza in realitate sau cum iesi in poze,pentru ca niciodata nu ies ca in realitate in poze, si nushh stiti vreun truc, ceva pentru a iesi normal in poze!?

16 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Xtadelo a răspuns:

Nu ai tupeu sa faci o poza cu decolteu smug laughing)

| 21ndstillachild explică (pentru Xtadelo):

Nici nu vreau sa fac asa ceva

Răspuns utilizator avertizat
| alex96y a răspuns:

Sa fiu sincer nu stiu nici un sfat ca daca as sti l-as folosi, ..si eu am aceeasi problemahappy

| Anonim36 a răspuns:

Nu m-am gandit niciodata la asta, deci, nu stiu ce raspuns sa-ti dau.Totusi,pentru ultima intrebare, am un raspuns care sigur te va ajuta : http://www.youtube.com/watch?v=QXaQDRHvtxs Eu folosesc acele sfaturi, si pozele mele s-au,, perfectionat". Noroc si bafta la fotografiat! :*