| LoLo_9163 a întrebat:

Ce costume stiti mai speciale pentru halloween?

Răspuns Câştigător
| Ioanaa_5834 a răspuns:

Eu iti recomand sa te faci o pisica ceva
ca ai parul cret si tier sta foarte bine
ia-ti o pereche de pantaloni negri stransi si un maieu tot negru strans...
asa dupa fa-ti din carton sau cumparati o masca. daca ti-o faci tu sa pui si sclipici... o sa se vada mai bine si ia-ti si un bici happy
parul sa ti-l lasi dat drumu si buzele sa te dai cu un rosu aprins
Succes!

6 răspunsuri:
| LoLo_9163 explică:

Foarte inteligent Gabriela pun pariu ca natura te-a facut cam fraierawinking.

| LoLo_9163 explică:

Cred ca pana la urma ma imbrac in Chuky varianta feminina si o sa incerc si ce mi-a spus IoaNaa, Atotprostanacule, decat sa critici pe altii du-te si mai fa o problema la matewinking.

| Atotstiutorul a răspuns:

Nu ai nevoie de nici un costum esti perfecta asa cum esti

| amanda33 a răspuns:

Daca exista un magazin special de costume, ai putea incerca sa te imbraci in zana sau in ingeras. machiajul ochilor trebuie sa fie in functie de culoarea tinutei accentul pus pe ochi, un blush si un gloss potrivit nuantei parului tau. Evita culorile inchise! Distractie placuta

| Gabrielă_8854 a răspuns:

Crede-ma, nu ai nevoie de machiaj si costumatie, natura te-a pregatit din timp pentru Halloween. happy

| CryStalgH0st a răspuns:

Pai inainte la moda erau clasicele:,, fantomele, vrajitoarele, persoanjele inspaimantatoare(Frankenshtein), dar acum am observat ca se poarta cstume amuzante cu celebritati(Obama zombie, sau printese din povesti cu stil goticlaughing...asa ca ai dn ce alegewinking