| mrrry a întrebat:

Ce credeti anul acesta se mai poarta >vestele?:

Răspuns Câştigător
| vyo a răspuns:

Cred ca da eu le port indiferent de mod, fie ca da fie ca nu. nu cred ca face rau nimanui ca porti o vesta.

3 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Noul sezon surprinde vesta de inspiratie masculina in majoritatea colectiilor de renume. Amanunte la http://www.onemagazine.ro/......ne-la-moda

Răspuns utilizator avertizat
| AlecSSyA a răspuns:

Eu stiam ca nu se mai poarta vestele acelea de fas, dar cele pufoase cu blana se poarta in continuare si cele subtiri cu gluga si diferite modele pe ea. Oricum daca tie iti plac vestele nu ezita sa le porti.Nu uita ca trebuie sa te simti tu bine si sa te avantajeze. Cel mai important este sa nu te iei dupa ceea ce spun altii, ma refer la comentarii de genul"Ce veste urata are sie foarte caraghiosa cu ea","Uita-te si la tipa asta poarta ceea ce se purta acum mult timp","Ce fata, nu este deloc la moda","Fetita asta habar nu are de ceea ce se poarta anul acesta". Fii tu insati si iti va fi bine. Sper ca te-am ajutat.